Shes fellnet per bmw 15

Shitet nga: Faton 16 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 15 veq 3 copa i kom jon shum tmira bajm edhe ndrrim muni me thirr edhe viber +37745885488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim