Shes fellnet per pezho

Shitet nga: Faton 28 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per pezho , citroen bojm edhe ndrrim nr i viberit +37745885488
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim