Shes goma 205/55 16

Shitet nga: Azem 04 Gsh 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 205/55 16
Viti 2010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim