Shes gomat 15 me c

Shitet nga: Fatos 23 Mar 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 15 me c kam profil te dhoj dhojshme jan te perdorme gomat kan qmimin 20 euro copen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim