Shes gomat me C

Shitet nga: Fatos 23 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 15-eqe me (C) jan te perdorem shum pak kam profil te dhoj dhojshme siq po shifen ne foto goma kushon 20 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim