Shes gumat e dimrit

Shitet nga: Shefketi 13 Jan 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Gumat e dimrit me numer 195:65:15 viti 2015 me dy vjet Garancion jan me bandash bojn per Sharan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim