Shiten ndrroj Gomat e dimrit me bandashe

Shitet nga: Privat 12 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 14 she me goma te dimrit M+S me gjith bandash te thjesht me rrotkapne,i bajn pollos jan me pes shtrafa.
Jan 4 cop dhe jan te mira
Boj ndrrim me goma me fellne 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim