Shiten Bandasht me Nr. 14 me 5 shtrafa

Shitet nga: Bandash 14 Shk 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Bandasht me Nr. 14 me 5 shtrafa te qmontuar nga golf 4. bandasht jon shum teper tmir dhe pa asni vrejtje. Numri kontaktues + Viber +377 44 397 828
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim