Shiten Bandasht nr. 14 me pes shrafa

Shitet nga: Gjilan 14 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandasht me nr 14 me pes shtrafa, bandasht jon shum teper te mir, vetem sa jan qmontuar nga golf 4, dhe nuk kan asni vrejtje, qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim