Shiten Fellna Barracuda

Shitet nga: Ardi 20 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan nshtije fellne te alluminit Barracuda origjinal prej Audi A6 e te nalt dhe Gjipav Audi e te nalt dhe Gjipit Ku5 dhe te nalt edhe Mercedes E-Class edhe Golf 5qit jan fellnet 19 coll me shibe dhe me shtrafa dhe impulsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim