Shiten Fellnet

Shitet nga: Fellne 28 Gsh 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten ose ndrrohen fellnet naj me 5 shtrafa jan me 2 par goma fellnet jan numer 18 kan qe te montuara ne alfa romeo ndrrim me skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim