Shiten bandasht nr. 14 me pes shtrafa

Shitet nga: Gjilan 14 Dhj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht me nr.14 me pes shtrafa, te qmontuar nga golf 4, bandashta jon shum teper te mir, pa asni vrejte, qmimi i diskitueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim