Shiten bandazht 15

Shitet nga: Xxxx 18 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten pandazht 4 copa 15 per Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim