Shiten dy goma

Shitet nga: Alban 16 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten dy goma te ardhura nga zvicrra. R18 /40 /275
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim