Shiten fellgat 14.

Shitet nga: Agon 23 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Risi Risi Risi
Shiten fellgat 14 W fellgat jan te ardhura prej ch . Per ma shum info lajmrohu edhe ne viber +377 45 239 330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim