Shiten fellgat per jeep

Shitet nga: Jetmir 06 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgta per jeep te ardhura nga zvicrra 15 te rujtura 4 coppa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim