Shiten fellne 15 coll

Shitet nga: Ensar 02 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felne 15 coll per pezho shum te mira shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim