Shiten fellnet per bmw 16 me goma veres

Shitet nga: Nazim 19 Jan 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw 16 me goma veres . Baj ndrrim me fellne me 5 bira per opell astr. Numri viberit.+37744632411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim