Shiten fellnet

Shitet nga: Alban 27 Tet 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandazh 15/55/195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim