Shiten gomat Continental 205 55 16

Shitet nga: Erduani 01 Krr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te veres Continental 205 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim