Shiten gomat e X5

Shitet nga: Xhevat 11 Gsh 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES gomat e veres per x5 te ardhura nga zvicrra jon 18 tshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim