Shiten gomat e X5 te veres

Shitet nga: Xhevat 18 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat per X5 te verers te ardhura nga zvicrra shum te mir dhe te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim