Shiten gomat e veres Continental 225/50R17

Shitet nga: Armend 13 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e veres 225/50R17 Continental, jane te perdorta per ma shum ne ket nr.🔽
Info: 045-986-049
Viber: 045-986-049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim