Shiten gomat e veres per X5

Shitet nga: Xhevat 05 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres per X5 te ardhura nga zvicrra shum te mir dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim