Shiten gomat urgjent

Shitet nga: Qemajl 17 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma t e veres jan shum te mira jan 16 un nuk i kam perdor po thuajse se te reja gomat jan per golf 4 , jan shum te mira Jan 205 , 55. ,r 16 jan shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim