Shiten

Shitet nga: Muhamet 12 Nën 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me guma te veres fellent jan shum.te mira muni me ardh mi pa vet per ma shum thirr ne tel shiten urxhent +37745-806-381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim