Shiten

Shitet nga: Muhamet 26 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw 17 me guma.te veres gumat jan te.mira shumm.per ma.shum.thirr ne nr e tel +37745806381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim