Shitet 2 Goma te Veres 15 te sapo ardhura nga Gj..

Shitet nga: privat 08 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 Goma te veres te ardhura nga Gjermania nuk jane perdor ne RKS

profili 175/65/15

Jane 4 muaj te perdorura ne Gjermani jo ma shume

Arsyeja e shitjes ka shit veturen dhe skam ku ti perdori me.


Ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim