Shitet Gomat Pa Bandazh

Shitet nga: Beqir 16 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma M+S Pa Perdorrur
-KUMNO - KOREAN 235 / 50R 18 101V
-Asymmetric / Extra Load
-60 E Copën
Gjithsej :240 Nuk i ndajmë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim