Shitet goma 15 e dimrit (michellin)

Shitet nga: valon 05 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 15 e dimrit (michellin) e re e paperdorur, eshte vetem nje gom (rezerva)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim