Shtopa per golf 4 2 copa mbrapa

Shitet nga: Osmon sopi 14 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 shtopa ne pjesen e mbrapme jan per golf 4 jan te pa perdorur siq shihet edhe ne foto jan model i 2003 te ww te ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim