Shtopa te golfit 5 dhe maska ne mes dritav

Shitet nga: fellga 15 Krr 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 16she te ardhura nga ch jan me gjendje shum te mir si dhe goma 17 she 215-40-17 dhe shtopa te golfit 5 dhe masken mes dritav auspugin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim