Site goma M+S

Shitet nga: Ardian 25 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shittet goma e dimrit M+ S 205 / 55/ R 16

Goma eshte e markes Good Year eshte prodhuar ne vitin 2011, eshte shum pak e perdorur sic shihet ne foto.
Per me shum info telefononi ne numrin 049 261 258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim