SuisseGoma

Shitet nga: ĎoNi Ajetti 29 Dhj 01:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
"SuisseGoma" kem goma me fellne dhe bandazhe te sapo ardhura nga zvicrra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim