SuisseGoma

Shitet nga: ĎoNi Ajetti 28 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
"SuisseGoma" Ben shitjen e Gomave te veturav dhe kamionav te veres dhe dimrit te sapo ardhura nga zvicrra .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim