SuisseGoma

Shitet nga: ĎoNi Ajetti 30 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
"SuisseGoma" Goma me fellne te sapo ardhura nga zvicrra te reja .


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim