U SHITEN----Fellne per Opel 15'

Shitet nga: ismet 18 Maj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne per Opel jan me 4 shtrafa jan 15'(qe) vin se bashku me qelsin e vet per heqjen e kapakut te shtrafat, fellnet jan gjendje te rregullt nuk jan te shtremta jan me guma por jo aq te mira. Bejn per gjitha llojet e Opelave qe kan Goma me 4 shtrafa ose bej ndrrim me fellne me 5 shtrafa per Omega B
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim