U SHITEN FLM goma dhe fellne 15 coll SAVA per di..

Shitet nga: Fellne 15 20 Pri 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
* Gome dhe Fellne alumini 15she


* Goma SAVA me profil te mire per vere dhe dimer M+S me dimensione 185 / 65 / R 15


* Bejne per Audi, Passat, Mercedes, jane me 5 shrafa.


Gomat dhe fellnet te mira nuk dridhin gjate vozitjes, mund te testohen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim