U shiten. Flm merrjep

Shitet nga: Mevlan 15 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 4 pacific me goma shum pak te perdorna 205 55 16 te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim