U shiten flm merrjep

Shitet nga: Mevlan 21 Mar 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet borbet yll jan shum te mira 195:65:15 perpara mpbrapa 205 55 15 me goma shumm te miraa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim