Vetem Bandasht 15 per Golf 5

Shitet nga: Fitim 08 Dhj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 bandash 15-qe, per Golf 5.
Bandasht jane pa goma.
Jane ne gjendje shume te mire,nuk jane vozit ne Kosove asnjehere.


+377 44 99 10 99


__________________________________
TAG note 3 note3 neo note 4 experia z z1 z2 z3 z3 compakt z4 z5 z6 htc m7 m8 m9 one lg g3 g4 g5 g6 huawei y3 y5 wiko Samsung galaxi c9 c9 pro samsung a3 a4 a5 q6 a7 a7 samsung s2 s3 s4 s5 s6 s7 edge htc one m7 m8 nexus wiko nokia iphon 4 iphon 4s iphon 5s iphon 6 iphon 6 plus iphon 7 paret gjith kosoven urgjent 2Samsung note 1 note 2 note 3 note 4 note 5 duos note 6 samdung j1 j2 j3 j4 j5 j6 j7 j8 samsung s2 s3 s4 s5 s6 s7 edge samsung a3 a4 a5 a6 a7 a8 sony experia z z1 z2 z3 z4 z5 z6 wiko lenny 2 lenny 3 htc m7 m8 m9 iphon 4 iphone 4s iphon 5 iphon 5s iphon 6 iphon 6s iphon 7 iphon 7 plus urgjent gjith kosoven paret vetur golf gollf passat audi bmw passat samsung j5 prime prima c9 pro sony experia z z1 z2 z3 compakt z4 z5 z6 z7 a3 2015 a3 2016 j5 2016 j7 a8 edge htc m7 m8 m9 samsung s6 s7 edge s8 laptop asus acer aple golf bmw audi mercedes mobilje kombi pqisje golldon traktora Ferguson iphone cubot note s cubot rainbow cubot cubot rainbow 2 ora qatch smart watch moto motorola LG sony cubot HP rainbow 1 2 3 4 5 6 7 8
Golf 6 golf 7 e class c class a class galaxy s6 note 5 duos dual iphone 5s iphone 6s iphone 6 plus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim