Veturë , skuter , pik up

Shitet nga: Avdyl Hasani 12 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Të gjitha fraksionet e zallit nga gurthyesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim