felga 15

Shitet nga: shukri 01 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felga 15 me goma.. 5vrima jon per Mazda Mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim