fellga 23 golf 2

Shitet nga: kushtrim 16 Sht 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellgat jon shum te miraa pak te perdora jon 23 per golf 2 shum te rujshmee mundenii me kontaktu edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim