fellga

Shitet nga: Arjani 06 Nën 06:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat te ardhura na ch te audis a4-a5 dy goma jon te reja dhe dy te perdorura pak fellgat jon 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim