fellget

Shitet nga: egzon 10 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellget 18 coll me goma te reja te sapo ardhura nga zvicrra shiten urgjent me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim