fellne 14 pollo

Shitet nga: cufa 31 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 24 per pollo me goma shum te mira te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim