fellne 15

Shitet nga: mexhid 02 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 coll per gollf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim