fellne 15 per golf 2,3 me goma

Shitet nga: irfan 02 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan te ardhura nga franca fellnet jan 15 coll me.goma te perdorna jan gomat fellnet jan pa asnje defekt mun te kontaktoni edhe ne viber +37745516858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim