fellne 15 shum te mira

Shitet nga: Fellne 26 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim